Neden Biz

Neden Biz?

Tahsili gecikmiş alacakların tahsili ve yönetimi sürecinde uzun yıllara dayanan deneyimimiz, yetkin ve işinde uzman ekibimizle, bu konudaki taleplerinizi anında karşılar, geniş hizmet yelpazemiz ile fark yaratırız.

Zamanında tahsil edemediğiniz alacakları başlangıçtan itibaren sizin adınıza izler, yönetir, hukuki süreçleri başlatır ve sonuçlandırırız. Bunun için ayrı bir ekip kurmanız, eleman istihdam etmeniz, iş yerinizde alan tahsis etmeniz, ofis makinalarına, bilgisayar yazılım ve programlarına yatırım yapmanız gerekmez.

Tahsilat hizmetlerimizi sıradan bir çağrı merkezi hizmeti veya hukuki takip süreci olarak görmeyiz. Her alacak, üzrinde ayrıca ve kendi özelliklerine göre yoğun çalışılması, buna göre en uygun ve en deneyimli ekiplerle çözümlenmesi gereken bir varlıktır.

Dilerseniz, alacaklarınızı, temerrüte uğradıkları andan itibaren dilediğiniz zamanda değerine satın alırız.
Alacağınızı satın alırken, bu alacağın sizin için ifade ettiği değeri algılar, bu değeri fiyatlarız.
Tahsilat hizmeti verirken de, alacak satın alırken de, kazandırmadan kazanmayı düşünmeyiz.

Şirketimiz iş hacminin büyüklüğü sayesinde hizmet maliyetlerimiz düşük, size kazandıracağımız değer yüksektir.
Geciken alacaklarınızı takip etmek, borçlularla şirketinizin itibarını koruyarak görüşmek ve tahsil etmek bizim işimizdir. Kararlılık ve güvenilirlik üzerine kurduğu yapısı ve tahsilat konusundaki yıllara dayanan sıradışı deneyimiyle piyasaya farklılık getirmektedir.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!